Новини

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Таращанської міської ради

22.05.2017 16:28

18 травня 2017 року в Таращанській міській раді, під головуванням заступника міського голови В.А. Левицького відбулося  засідання адміністративної комісії.

Згідно отриманих  адмінпротоколів від Таращанського ВП Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області членами комісії розглянуто  5 адміністративних порушень, які вчинили громадяни міста Тараща.

Громадянина Д. 1966 р.н. та гр. Н. 1950   р.н. за вчинення правопорушення притягнуто до відповідальності за ст.179 КУпаАП (Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві (на робочих місцях, у приміщеннях і на території підприємств, установ, організацій) або перебування на роботі в нетверезому стані)  та накладено штраф у розмірі  51,00 грн.

Гр. Б. 29.01.1953  р.н. притягнуто до відповідальності за ст.183  КУпАП (завідомо неправдивий виклик спецслужб, а саме поліції)   – штраф 51,00 грн.

Гр. К. 1969  р.н. визнано винною за вчинення правопорушення, відповідальність за  яке передбачено ч.2 ст.156 КУпаАП  (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме продаж пива  особі, яка не досягла 18 років) .

Згідно п.7 ст.247  КУпАП ( закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу) справу гр. З. 1983 р.н. за ст.183  закрито.

9 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10.05.2017 11:34

9 травня у  м.Тараща, на площі  Слави, відбувся мітинг-реквієм, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Біля Меморіалу Слави  було запалено Вічний вогонь та організовано Почесну варту. 

З нагоди  свята першим з теплими словами вдячності, подяки та пошани до поважних ветеранів міста і району, дітей війни, представників ветеранських організацій, учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів та гостей міста звернувся міський голова В.В. Велієв.

Згідно Указу президента України «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня таращанця, старшину КАБАНОВА Сергія Леонідовича (посмертно). Нагороду отримав син покійного.

Також, отримали медалі учасників АТО Сидоренко Юрій та Немировський Олександр.

Керівники району Ю.В. Шостак, Л.Б.Урожай, помічник-консультанта народного депутата України В.І.Гудзенка Л.В. Веряскіна, які також привітали зі святом, побажали миру, достатку, довгих років життя та злагоди в родинах.

Благочинний Таращанського благочиння Української православної церкви  Київського патріархату Сальник Юрій Анатолійович провів поминальну панахиду за жертвами Другої світової війни, загиблими воїнами АТО, молебні за мир в Україні та здоров’я її захисників.

До Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятного знаку воїнам-афганцям, пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’яткика Танкістів - визволителів міста Таращі було покладено квіти.

Для ветеранів Другої світової війни було організовано поминальний обід.

Творчі колективи Таращанського району організували святковий концерт для присутніх.

Рішенням виконавчого комітету Таращанської міської ради № 37 від 23.03.2017 року, було закріплено всіх учасників бойових дій та сімей загиблих міста Тараща за підприємствами, установами, організаціями та комерційними структурами. На передодні цих свят вони відвідали ветеранів і надали грошову допомогу в сумі 300 гривень та продуктові набори.

 

8 травня День пам’яті та примирення

10.05.2017 11:32

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу у Другій світовій війні, з нагоди Дня пам’яті та примирення, 8 травня керівниками міста,  району, за участю ветеранів Другої Світової Війни, представників громадських організацій, трудових колективів, таращанців відбулося  вшанування пам'яті Героїв Другої Світової війни та покладання квітів до Меморіалу Слави м.Тараща.

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

26.04.2017 13:15

26 квітня 2017 року у місті Тараща біля меморіалу пам’яті відбувся мітинг-реквієм до Міжнародного  Дня  пам’яті Чорнобиля. Вже 31 рік поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності, яка змінила екологічне середовище та світогляд усього світу. Пом’янути загиблих та подякувати  ліквідаторам на ЧАЕС прийшли міський голова Велієв В.В., виконуючий обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Шостак Ю.В., голова Таращанської районної ради Урожай Л.Б., помічник народного депутата Гудзенка В.І. - Гудзенко Є.В., представники установ, організацій, а також мешканці міста. Від імені народного депутата Гудзенка В.І було відзначено 10 ліквідаторів почесними грамотами та грошовими винагородами.

Біля меморіалу пам’яті були покладені квіти,  як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя. У цю скорботну мить кожен подумки дякував усім, хто ризикуючи власним здоров’ям і життям ліквідовував наслідки аварії, відроджував і нині відроджує нове життя на обпаленій радіацією землі.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

24.04.2017 14:05

Таращанською міською радою розроблені проекти рішень:

-«Про затвердження Порядку залучення розрахунку розміру використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Тараща.»;

-«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Таращанської міської ради на 2018 рік»;

-«Про встановлення акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Таращанської міської ради на 2018 рік»;

-«Про встановлення транспортного податку на території Таращанської міської ради на 2018 рік.»;

-«Про встановлення єдиного податку на території Таращанської міської ради на 2018 рік.»;

-«Про встановлення податку на землю на території Таращанської міської ради на 2018 рік».

Розробниками регуляторних актів є спеціалісти Таращанської міської ради.

Проекти розроблені у відповідності до статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308 зі змінами.

Проекти рішень та відповідні аналізи впливу регуляторних актів будуть розміщені на сайті Таращанської міської ради (https://tarashcha-mr.webnode.com.ua/) через п'ять робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення шляхом звернень на адресу розробника: м. Тараща, вул. Шевченка,7, телефон: 045-66-5-23-47; факс 045-66-5-38-30 або за електронною адресою: mrtar@ukr.net.»

Чистий четвер

14.04.2017 09:38

13 квітня 2017 року у «Чистий четвер» колектив  міської ради прибрав сквер «Танкістів» по вулиці Богдана Хмельницького.

 

 

Чистий четвер

10.04.2017 14:57

13 квітня 2017 року проголошено загальноміський "Чистий четвер". Трудові колективи міста запрошуємо долучитися до прибирання на закріплених територіях міста. Покажемо на своєму прикладі, як потрібно любити рідне місто. Дана акція стане прикладом для підростаючого покоління та покаже, як потрібно ставитись до навколишнього середовища.

Затверджено детальний план території кварталу

30.03.2017 10:32

Рішенням сесії Таращанської міської ради №331-24-VIІ від 24.07.2014 року затверджено детальний план території кварталу в межах вулиць Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний-1 м. Тараща Київської області (обґрунтування розміщення на території кварталу культової будівлі, а саме, храму для громади (парафії)Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви)»

ТАРИФИ НА РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

30.03.2017 10:30

 ВСТАНОВЛЕНО ТАРИФИ НА РИТУАЛЬНІ  ПОСЛУГИ ВРАХОВУЮЧИ КОРИГУВАННЯ

Рішенням виконавчого комітету Таращанської міської ради №40 від 23.03.2017 року встановлені тарифи враховуючи коригування:

  • Тариф на послуги з виготовлення домовини із внутрішньою та зовнішньою оббивкою в розмірі (в тому числі  ПДВ): 839,00 грн.;
  • Тариф на послуги з перевезення небіжчика до місця поховання в розмірі (в тому числі  ПДВ): 189,0 грн.;
  • Тариф на послуги з копання могили на кладовищі  в розмірі (в тому числі  ПДВ): 703,00 грн.

    Рішення набуває  чинності з 01 квітня 2017 року.

Початок розробки детального плану території

30.03.2017 10:00

«Таращанська міська рада повідомляє про розробку детального плану території обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй, місцевим проїздом з метою обгрунтування зміни цільового призначення земельної  ділянки по вул. Пролетарська,19, з містобудівними умовами та обмеженнями відповідно до рішення сесії міської ради №330-24-VII від 28.03.2017 року.

Метою розробки Детального плану територій є уточнення і розвинення основних архітектурно-планувальних рішень, заявлених генеральним планом міста.»

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

У Київській обласній адміністрації працює "телефон довіри". Дзвінки приймаються щодня з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів. (044) 286-83-59 

 

АДРЕСА: 09500, м.Тараща, Київська область, вул.Шевченка 7
EMAIL: mrtar@ukr.net

 

З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ