9 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10.05.2017 11:34

9 травня у  м.Тараща, на площі  Слави, відбувся мітинг-реквієм, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Біля Меморіалу Слави  було запалено Вічний вогонь та організовано Почесну варту. 

З нагоди  свята першим з теплими словами вдячності, подяки та пошани до поважних ветеранів міста і району, дітей війни, представників ветеранських організацій, учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів та гостей міста звернувся міський голова В.В. Велієв.

Згідно Указу президента України «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня таращанця, старшину КАБАНОВА Сергія Леонідовича (посмертно). Нагороду отримав син покійного.

Також, отримали медалі учасників АТО Сидоренко Юрій та Немировський Олександр.

Керівники району Ю.В. Шостак, Л.Б.Урожай, помічник-консультанта народного депутата України В.І.Гудзенка Л.В. Веряскіна, які також привітали зі святом, побажали миру, достатку, довгих років життя та злагоди в родинах.

Благочинний Таращанського благочиння Української православної церкви  Київського патріархату Сальник Юрій Анатолійович провів поминальну панахиду за жертвами Другої світової війни, загиблими воїнами АТО, молебні за мир в Україні та здоров’я її захисників.

До Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятного знаку воїнам-афганцям, пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’яткика Танкістів - визволителів міста Таращі було покладено квіти.

Для ветеранів Другої світової війни було організовано поминальний обід.

Творчі колективи Таращанського району організували святковий концерт для присутніх.

Рішенням виконавчого комітету Таращанської міської ради № 37 від 23.03.2017 року, було закріплено всіх учасників бойових дій та сімей загиблих міста Тараща за підприємствами, установами, організаціями та комерційними структурами. На передодні цих свят вони відвідали ветеранів і надали грошову допомогу в сумі 300 гривень та продуктові набори.