ПОВІДОМЛЕННЯ

21.09.2016 09:33

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду

та врахування пропозицій громадськості

у детальному плані території кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний -1 м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, а саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями.

Детальний план території кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний -1 м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, а саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Детальний план території в межах заданих вулиць – містобудівна документація, яка призвана уточнити і розвинути основні архітектурно-планувальні рішення, заявлені генеральним планом міста. Проект виконаний на основі діючого Генерального плану м.Тараща.

Замовником проекту виступає виконавчий комітет Таращанської міської ради. Розробник проекту – архітектор Глухенький Олексій Миколайович. Проект виконується на підставі рішення сесії Таращанської міської ради №838-63-VІ від 25.08.2015р.

Детально ознайомитися з детальним планом території кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний -1 м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, а саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями можливо в приміщенні міської ради за адресою: вул.Шевченка,7, м.Тараща, Київської області 09500 в місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: землевпорядник міської ради  Семилітко В.А. , спеціаліст виконкому  Задніпряна Н.В.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 24.10.2016р.

А також повідомляємо, що 25.10.2016 року о 14 годині в приміщенні Таращанської міської ради вул. Шевченка,7(другий поверх, сесійна зала) відбудуться громадські слухання щодо обговорення детального плану території кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний -1 м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, а саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями.

Для участі в громадських слуханнях запрошуємо жителів м. Тараща, депутатів Таращанської міської ради, голів вуличних комітетів, керівників підприємств, установ та організацій.»