Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ

04.01.2018 11:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок розробки Генерального плану

 міста Тараща Київської області

Таращанська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації  - Генерального плану міста Тараща Київської області відповідно до рішення сесії міської ради №494-34-VII від 22.12.2017 року.

Метою розробки є комплексне розв’язання проблем розвитку міста Тараща Київської області, регулювання містобудівної діяльності, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудови, зон різної містобудівної цінності, розвиток інженерно-транспортної інфраструктури, впорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини, антропогенних ландшафтів.

Розпочато процедуру розробки детальних планів територій

23.11.2017 10:47

Таращанська міська рада повідомляє про розробку детального плану території кварталу в межах вулиць Шевченка, Сікевича Володимира, Героїв Чорнобиля та провулку Заводський для обгрунтування реконструкції нежитлових будівель по вул. Шевченка, 47 в склади загально-товарного призначення з містобудівними умовами та обмеженнями відповідно до рішення сесії міської ради № 469-32-VII від 21.11.2017 року.

Метою розробки Детального плану територій є уточнення і розвинення основних архітектурно-планувальних рішень, заявлених генеральним планом міста.

 

Також Таращанська міська рада повідомляє про розробку детального плану території кварталу в межах вулиць Богдана Хмельницького, Сікевича Володимира, Героїв Чорнобиля, Володимира Великого для обгрунтування будівництва культової будівлі Залу Царства Свідків Єгови по вул. Героїв Чорнобиля, 47 з містобудівними умовами та обмеженнями відповідно до рішення сесії міської ради № 468-32-VII від 21.11.2017 року.

Метою розробки Детального плану територій є уточнення і розвинення основних архітектурно-планувальних рішень, заявлених генеральним планом міста.

ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

22.11.2017 14:20

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, виконавчим комітетом Таращанської міської ради 15.11.2017 року о 14.00 год. проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - Детальний план території обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості,  до детального плану території  обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями було розміщено в газеті «Таращанський край» від 14.10.2017 року.

Оприлюднення детального плану території  обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями здійснювалося шляхом ознайомлення громадян в приміщенні Таращанської міської ради за адресою: вул. Шевченка,7 м. Тараща, Київської області.

За період з 14.10.2017 по 15.11.2017 до виконавчого комітету Таращанської міської ради пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації не надходило.
Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території  обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями в м. Тараща Київської області завершено 15.11.2017

ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

13.11.2017 09:13

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, виконавчим комітетом Таращанської міської ради 08.11.2017 року о 14.00 год. проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - Детальний план території  обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості,  до детального плану території  обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями було розміщено в газеті «Таращанський край» від 07.10.2017 року.

Оприлюднення детального плану території  обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями здійснювалося шляхом ознайомлення громадян в приміщенні Таращанської міської ради за адресою: вул. Шевченка,7 м. Тараща, Київської області.

За період з 07.10.2017 по 08.11.2017 до виконавчого комітету Таращанської міської ради пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації не надходило.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території  обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями в м. Тараща Київської області завершено 08.11.2017.

Оголошення про проведення конкурсу!!!

03.11.2017 14:10

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів у м. Тараща Київської області

Виконавчий комітет Таращанської міської ради з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території міста на підставі рішення від 26.10.2017 року № 111 «Про оголошення та організацію проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Тараща»» оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів (далі Конкурс) за лотами:

1 лот – визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання м. Тараща, які отримують дану послугу у відповідності до Договору на вивезення твердих побутових відходів.

2 лот - визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання м. Тараща, які користуються контейнерами для збору твердих побутових відходів.

Місце проведення Конкурсу:  м. Тараща, вул. Шевченка,7, ІІ поверх, кабінет заступника міського голови.

Найменування, місцезнаходження організатора Конкурсу: Виконавчий комітет Таращанської міської ради, 09500, Київська область, м.Тараща, вул.Шевченка,7.

Контактна особа: Левицький Вадим Анатолійович – заступник міського голови,  тел.. 5-20-66,

Задніпряна Наталія Володимирівна, спеціаліст І категорії тел. 5-23-47.

Для участі у конкурсі та отримання конкурсної документації учасникам Конкурсу необхідно подати організатору заяву.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- рівень  забезпеченості  учасників  конкурсу  матеріально-технічним  обладнанням,  необхідним  для  надання  визначених послуг;

-  кількість  працівників  відповідної  кваліфікації,  у  тому  числі водіїв;

-  наявність  практичного  досвіду  роботи  з  надання  даного  виду послуг (відгуки від клієнтів) та якість послуг: дотримання графіка вивезення, вимог, стандартів, нормативів, норм і правил надання послуг  з  вивезення  твердих  та  великогабаритних  побутових відходів,  затверджених  постановою  Кабінету  Міністрів  України від 10.12.2008 № 1070 та інших нормативних актів;

-  вартість  надання  послуг  для  населення  не  повинна перевищувати:

А) для  населення та організацій :

які користуються контейнерами для збору твердих побутових відходів:

 - багатоквартирні та одноквартирні будинки з наявністю всіх видів послуг –  71,24 грн/м3

 - багатоквартирні будинки за відсутністю одного або двох видів благоустрою – 71,24 грн/м3

- для бюджетних установ –81,42 грн/м3

-  інших організації  – 88,20 грн/м3

Б)  для населення та организацій:

 які отримують дану послугу згідно Договору на вивезення твердих побутових відходів:                                                 

- вивезення ТПВ (безконтейнерним методом від приватних житлових будинків міста) – 176,21 грн/м3.;   

- для бюджетних установ –310,27 грн/м3

-  інших організації  – 418,87 грн/м3

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути зазначено великими літерами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ» № лота.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 08.00 год. до 12.00 год. та з 13.00 год. до 17.00 год., крім вихідних (субота, неділя) та святкових днів. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій 28.11.2017 року до 09.00 год. за адресою: 09500, Київська обл.., м.Тараща, вул. Шевченка,7, виконавчий комітет Таращанської міської ради (ІІ поверх, кабінет заступника міського голови).

Розкриття конвертів з поданими відповідно до визначених лотів конкурсними пропозиціями відбудеться:
1 лот – 28 листопада 2017 року о 13.00 год

2 лот – 28 листопада 2017 року о 14.00 год

Всеукраїнський літературний конкурс

02.11.2017 09:16

Добровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека» упродовж листопада — грудня 2017 року буде проведено Всеукраїнський літературний конкурс серед дітей на протипожежну  та техногенну тематику.

З умовами його проведення  ви можете ознайомитись за посиланням: 

https://kyivobl.dsns.gov.ua/ua/Vseukrayinskiy.html

Проект міністерства юстиції України «Я маю право»

17.10.2017 15:24

Проект міністерства юстиції України «Я маю право»

 

youtu.be/VkHZXNYticQ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

14.10.2017 13:29

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями.

Детальний план території обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Детальний план території в межах заданих вулиць – містобудівна документація, яка має на меті уточнити і розвинути основні архітектурно-планувальні рішення, заявлені генеральним планом міста. Проект виконаний на основі чинного Генерального плану м.Тараща.

Замовником проекту виступає виконавчий комітет Таращанської міської ради. Розробник проекту – архітектор Глухенький О.М.. Проект виконується на підставі рішення сесії Таращанської міської ради №262-20-VII від 22.12.2016р. Детально ознайомитися з детальним планом території обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями можливо в приміщенні міської ради за адресою: вул.Шевченка,7, м.Тараща, Київської області 09500 в місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: землевпорядник міської ради  Семилітко В.А. , спеціаліст виконкому  Задніпряна Н.В.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 14.11.2017р.

А також повідомляємо, що 15.11.2017 року о 14 годині в приміщенні Таращанської міської ради вул. Шевченка,7(другий поверх, сесійна зала) відбудуться громадські слухання щодо обговорення детального плану території обмеженої вулицею Білоцерківська №№61-А-92 до №№67-97, місцевим проїздом та яром м. Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування розміщення автомобільної газозаправочної станції по вул. Білоцерківській з містобудівними умовами та обмеженнями

Для участі в громадських слуханнях запрошуємо жителів м. Тараща, депутатів Таращанської міської ради, голів вуличних комітетів, керівників підприємств, установ та організацій.

101 ІНФОРМУЄ

10.10.2017 09:57

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ.

Діти – наше майбутнє, втілення мрій і очікувань. Збереження життя дітей, виховання культури поведінки з вогнем – одна з основних задач педагогів, психологів, соціологів, та  насамперед батьків.

Основною причиною, через яку гинуть діти, залишається дитячі пустощі з вогнем, що свідчить про низький рівень роз’яснювальної роботи серед дітей по вихованню в них належного відношення щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Діти кожного дня спостерігають за виконанням правил безпеки дорослими, які й самі досить часто ними нехтують. Через відсутність досвіду діти переймають та імітують як позитивні, так і негативні дії дорослих. Враховуючи цю особливість дітей, виховну роботу з ними слід направити на виховання обережного поводження з вогнем, ознайомлення дітей з елементарними правилами безпеки та виконування правил користування вогнем. Коли кожна дитина буде обережна з вогнем та вмітиме захиститись в надзвичайних ситуаціях, тільки тоді отримані знання правил безпечної життєдіяльності можуть попередити біду.

Є факти, коли дорослі на декілька хвилин виходили з дому, залишаючи включеними електричні, газові прилади або розтоплені печі. В цей час виникала пожежа, під час якої діти не могли вийти з будинку і гинули.

Шановні батьки, не проходьте біля дітей, що граються з вогнем, розповідайте їм про тяжкі наслідки пожеж. Пояснюйте, найменша необережність може викликати найстрашнішу біду.

Начальник Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області Маслюк М.І.

ПОВІДОМЛЕННЯ

07.10.2017 13:25

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в місті Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями.

Детальний план території обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в місті Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Детальний план території в межах заданих вулиць – містобудівна документація, яка має на меті уточнити і розвинути основні архітектурно-планувальні рішення, заявлені генеральним планом міста. Проект виконаний на основі чинного Генерального плану м.Тараща.

Замовником проекту виступає виконавчий комітет Таращанської міської ради. Розробник проекту – архітектор Глухенький О.М.. Проект виконується на підставі рішення сесії Таращанської міської ради №330-24-VII від 28.03.2017р.

 Детально ознайомитися з детальним планом території обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в місті Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями можливо в приміщенні міської ради за адресою: вул.Шевченка,7, м.Тараща, Київської області 09500 в місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: землевпорядник міської ради  Семилітко В.А. , спеціаліст виконкому  Задніпряна Н.В.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 07.11.2017р.

А також повідомляємо, що 08.11.2017 року о 14 годині в приміщенні Таращанської міської ради вул. Шевченка,7(другий поверх, сесійна зала) відбудуться громадські слухання щодо обговорення детального плану території обмеженої вулицями Пролетарською, Софіївською, річкою Котлуй та місцевим під’їздом в місті Тараща, Таращанського району, Київської області для обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Пролетарська,19 з містобудівними умовами та обмеженнями.

Для участі в громадських слуханнях запрошуємо жителів м. Тараща, депутатів Таращанської міської ради, голів вуличних комітетів, керівників підприємств, установ та організацій.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

У Київській обласній адміністрації працює "телефон довіри". Дзвінки приймаються щодня з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів. (044) 286-83-59 

 

АДРЕСА: 09500, м.Тараща, Київська область, вул.Шевченка 7
EMAIL: mrtar@ukr.net

 

З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ