Новини

Профілактика сказу - захист від небезпечної хвороби»

13.03.2019 11:54

Профілактика сказу  - захист від небезпечної хвороби»

  СКАЗ - надзвичайно небезпечне захворювання, як для тварин так і для людей, яке супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується летально.

  В зв'язку з напруженою епізоотичною ситуацією щодо захворювання тварин на сказ в м. Тараща ветеринарною службою буде проводитись щеплення проти сказу, власників тварин просимо відповідально віднестися до цього заходу і провести щеплення проти сказу належних їм собакам та котам.

Профілактичні щеплення будуть проводитись о 7.00 год. ранку 23 березня 2019 року, за визначеними місцями, а саме:

 • садиба Буйненка(біля магазину «Хліб») ;
 • Таращанське лісництво(біля УТМР);
 • Лиса Гора(кінцева зупинка  міського автобусу «Липка»);
 • Улашівське лісництво;
 • вул. Білоцерківська(біля СТО);
 • вул. Партизанська(магазин «Левада»);
 • вул. Довженка Олександра (вигін біля церкви)
 • вул. Видна,(садиба Микитенко);
 • вул. Козаківка,(місце виводки ВРХ).
 • вул. Пилипченка(біля садиби Марини Михайла)

А також в приміщенні Таращанської районної державної лікарні ветеринарної медицини (вул.Володимира Великого,55 м. Тараща) о 08.00 год.

    Просимо жителів міста з розумінням віднестися до цього важливого заходу. Ваше порозуміння допоможе в профілактиці та ліквідації СКАЗУ серед домашніх та диких м’ясоїдних тварин, що захистить Вас від даного захворювання, не наражайте на небезпеку захворювання себе і своїх близьких.

СБУ ЗАКЛИКАЄ!

20.02.2019 16:07

 

СБУ закликає мешканців та гостей міста Києва та Київської області

 бути пильними

 

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей міста Києва та Київської області бути уважними та обережними. 

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

- про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;

- про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії; 

- про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області (044)226-32-32, або скористатися електронною скринькою gusbu_kiv@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена.

Конфіденційність гарантується.

 

 

Центр пробації

20.02.2019 15:07

Додаток Стенди.docx (761303)

ВСТАНОВЛЕНО ТАРИФИ НА ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНІ

01.02.2019 14:11

Рішенням виконавчого комітету №5 від 24.01.2019 року встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Таращаводоканал» відповідно до планової калькуляції 1м3  в розмірі (в т.ч. ПДВ):

Види послуг

                            Групи споживачів

 

2

3

Водопостачання 1м3

 

31,38

35,48

Водовідведення  1м3

 

35,83

40,50

   Рішення набувають чинності через  15 днів з дня їх офіційного оприлюднення.

 

Виїзна нарада голови Київської ОДА

31.01.2019 14:30

    30 січня 2019 року в приміщенні Таращанського Державного технічного та економіко-правового коледжу відбулася виїзна нарада голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, на якій вирішувалися проблемні питання Таращанського та Ставищанського районів.

На нараді всі присутні мали можливість задати свої проблемні питання, які по можливості вирішувалися відразу, а деякі доручалися відповідним керівникам для подальшого вивчення та вирішення у встановлені терміни. Такі виїзні наради проводилися і в інших районах Київської області, результатом яких є вирішення багатьох проблемних питань.

АМУ вимагає об’єктивного розподілу коштів

31.01.2019 14:00

 

АМУ вимагає об’єктивного розподілу коштів додаткової дотації, - В.Кличко звернувся до Глави Уряду.

 

16 січня 2019 року Уряд прийняв розпорядження, яким погодив розподіли додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у всіх областях України.

 Згідно цього розподілу Київська область отримала 563,1 млн. гривень, з них на обласний бюджет – 112,6 млн. грн. (20 % від загальної суми), на районні бюджети — 292,8 млн. грн(52% від загальної суми), на бюджети об’єднаних територіальних громад – 45  млн. грн. (8 % від загальної суми), на бюджети міст обласного значення – 67,6 млн.грн (12% від загальної суми), нерозподілений залишок 45 млн.грн. ( 8% від загальної суми). Київська область знаходиться на третьому місці  в Україні по розподілу коштів для міст обласного значення (12 % від загальної суми додаткової дотації).

Варто відзначити, що в Київській області всім містам обласного значення і ОТГ розподілили додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, але нажаль така ситуація спостерігається не у всіх областях України.

Якщо проаналізувати ситуація в Україні, то в середньому 45% дотації перерозподілено на обласні бюджети, хоча питома вага видатків на освіту і охорону здоров’я загального фонду обласних бюджетів в структурі загального обсягу асигнувань всіх місцевих бюджетів за відповідними галузями складає лише 11%. А для міст обласного значення, які утримують майже 70 % всієї інфраструктури освіти і охорони здоров’я, передбачено лише 5% загального обсягу дотації, для об’єднаних територіальних громад, в яких проживає чверть населення нашої держави, - лише 13,5 %.

Асоціація міст України, яка завжди стоїть на захисті інтересів місцевого самоврядування в Україні, заявила про свою стурбованість з приводу необ’єктивного та непропорційного розподілу обласними державними адміністраціями додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я та звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням відмінити рішення Уряду (Розпорядження від 16.01.2019 №14-р) та повернути його на доопрацювання для забезпечення об’єктивного і демократичного розподілу коштів між місцевими бюджетами на здійснення переданих з державного бюджету видатків.

 

 

Привалова Дарина

Регіональний консультант  з питань комунікацій 

 

Офісу впровадження реформи децентралізації

у Київському  регіональному відділенні Асоціації міст України

 

 

 

Засідання виконавчого комітету

30.01.2019 15:01

У фокусі чергового засідання виконавчого комітету

 

24 січня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Таращанської міської ради під головуванням міського голови Велієва В.В. У роботі взяли участь 10 членів виконавчого комітету Таращанської міської ради із 13 осіб загального складу.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 17 питань, з них основні :

 • розгляд звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік;
 • розгляд звіту соціально-економічного та культурного розвитку м. Тараща за 2018 рік та плану соціально-економічного та культурного розвитку м. Тараща на 2019 рік;
 • виконання показників фінансових планів комунальних підприємств Таращанської міської ради за 2018 рік та затвердження фінансових планів комунальних підприємств Таращанської міської ради на 2019 рік;
 • скориговано тарифи на водопостачання та водовідведення для ІІ та ІІІ груп споживачів;
 • визначений перелік об’єктів, видів безоплатних громадських робіт, суспільно корисних робіт та підприємств м. Тараща для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді цих робіт.
 • надано дозволи на обрізання(зрізання) аварійних, фаутних та сухостійних дерев.;
 • поставлено на квартирну чергу двоє мешканців міста та один знятий з квартирної черги у зв’язку із покращенням житлових умов(придбання квартири).

    Відповідно до міської комплексної Програми «Турбота» на 2019 рік виділені кошти для виплати нецільових  матеріальних допомог сімнадцятьом тяжкохворим мешканцям міста та вісімнадцять матеріальних допомог учасникам антитерористичної операції.

    Також, на даному засіданні, членами виконавчого комітету було прийняте рішення щодо присвоєння поштової адреси чотирьом новозбудованим об’єктам нерухомого майна.

На сам кінець засідання виконавчого комітету розглянуто питання стану роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Таращанської міської ради за 2018 рік.

 

Анкетне опитування

09.01.2019 10:59

Таращанська міська рада доводить до відома суб’єктів господарювання, які провадять свою планову діяльність на території міста Тараща Київської області, інформацію щодо можливості взяття участі в анкетному опитуванні Департаменту екології та природніх ресурсів Київської обласної державної адміністрації стосовно оцінки впливу на довкілля, яке можна здійснити за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1HbiteYSVvOkKOXXwSddaw19wGQL0O-cpUOHrhRoMLes/edit

ДЕНЬ МІСТА

03.08.2018 10:04

Відповідно до рішення виконавчого комітету Таращанської міської ради № 72 від 26.07.2018 року, святкування Дня міста Тараща відбудеться 15 вересня 2018 року.  

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення виконавчого комітету Таращанської міської ради « Про затвердження нормативів для одиниці створеної потужності об’єкта будівництва міста Тараща на ІІ півріччя 2018 року».

25.05.2018 13:03

На виконання ст. 9 та керуючись ст.. 35 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 15. Закону України  «Про доступ до публічної інформації» розроблений проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження нормативів для одиниці створеної потужності об’єкта будівництва міста Тараща на ІІ півріччя 2018 року».

 Цим документом пропонується затвердити нормативи для одиниці створеної потужності об’єкта будівництва міста Тараща, згідно прогнозованих середньомісячних показників опосередкованої вартості спорудження об’єктів за регіонами України та середньою вартістю згідно з актами готовності та деклараціями на об’єкти містобудування міста Тараща.

            Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення вищезазначеного проекту регуляторного акту проекту рішення за адресою:

 • Виконавчий комітет Таращанської міської ради

09500, Київська область, м. Тараща, вул. Шевченка,7, тел.. 5-23-47; факс 5-38-30,електронна адреса: mrtar@ukr.net

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде опубліковано на офіційному сайті Таращанської міської ради https://tarashcha-mr.webnode.com.ua (розділ «Регуляторна політика»).

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

У Київській обласній адміністрації працює "телефон довіри". Дзвінки приймаються щодня з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів. (044) 286-83-59 

 

АДРЕСА: 09500, м.Тараща, Київська область, вул.Шевченка 7
EMAIL: mrtar@ukr.net

 

З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ