101 ІНФОРМУЄ

10.10.2017 09:57

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ.

Діти – наше майбутнє, втілення мрій і очікувань. Збереження життя дітей, виховання культури поведінки з вогнем – одна з основних задач педагогів, психологів, соціологів, та  насамперед батьків.

Основною причиною, через яку гинуть діти, залишається дитячі пустощі з вогнем, що свідчить про низький рівень роз’яснювальної роботи серед дітей по вихованню в них належного відношення щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Діти кожного дня спостерігають за виконанням правил безпеки дорослими, які й самі досить часто ними нехтують. Через відсутність досвіду діти переймають та імітують як позитивні, так і негативні дії дорослих. Враховуючи цю особливість дітей, виховну роботу з ними слід направити на виховання обережного поводження з вогнем, ознайомлення дітей з елементарними правилами безпеки та виконування правил користування вогнем. Коли кожна дитина буде обережна з вогнем та вмітиме захиститись в надзвичайних ситуаціях, тільки тоді отримані знання правил безпечної життєдіяльності можуть попередити біду.

Є факти, коли дорослі на декілька хвилин виходили з дому, залишаючи включеними електричні, газові прилади або розтоплені печі. В цей час виникала пожежа, під час якої діти не могли вийти з будинку і гинули.

Шановні батьки, не проходьте біля дітей, що граються з вогнем, розповідайте їм про тяжкі наслідки пожеж. Пояснюйте, найменша необережність може викликати найстрашнішу біду.

Начальник Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області Маслюк М.І.