Завершено громадські обговорення

02.11.2016 16:15

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, виконавчим комітетом Таращанської міської ради 25.10.2016 року о 14.00 год. проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - Детальний план території  кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний-1 в м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, в саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями.

  Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості,  до детального плану території  кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний-1 в м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, в саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями було розміщено в газеті «Таращанський край» від 24.09.2016 року.

 Оприлюднення детального плану території  кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний-1 в м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, в саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями здійснювалося шляхом ознайомлення громадян в приміщенні Таращанської міської ради за адресою: вул. Шевченка,7 м. Тараща, Київської області.

  За період з 24.09.2016 по 25.10.2016 до виконавчого комітету Таращанської міської ради пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації не надходило.
 Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території кварталу в межах вулиці Сагайдачного Петра(колишня вулиця Свердлова) та провулку Гаражний-1 в м. Тараща Київської області(обґрунтування розміщення культової будівлі, в саме храму для громади(парафії) Покров Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви) з містобудівними умовами та обмеженнями в м. Тараща Київської області завершено 25.10.2016